© 2018 Nova Kabin
Share

Bekçi Kabini

Yüksek bir güvenliğe sahip ve ergonomik yapısı sayesinde rahatlıkla kullanım imkanı veren bekçi kabini çeşitleri, ölçeklerine bağlı olarak seçim şansı sunmaktadır. Özellikle park ve bahçe alanlarında, rezidanslarda; AVM’lerde ve sanayide bulunan değişik fabrika alanlarında çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca toplu konutlarda da vardiyalı şekilde çalışan bekçilerin görevini rahatlıkla yerine getirmesi için, zengin fonksiyon yapı altında bekçi kabini modelleri tasarım haline getirilir. Siparişe göre değişik boyutlarda ve özelliklere sahip olarak dizaynı gerçekleştirilen bu kabinler, yüksek teknolojiye sahip sağlam iç ve dış kısımlarıyla uzun yıllar güvenilir şekilde değerlendirilebilir.

Özelliklere Sahip Bekçi Kabini Modelleri

Su ve elektrik tesisatları, güneşlik avantajı ve özel amortisörlü cam kepenk eklemeleri sayesinde, bekçi kabini güvenilir yapı altında kullanılabilmektedir. Üstelik hangi model yapısında ve ölçeklerde hazırlanırsa hazırlansın, mutlaka ortak şekilde priz ve sigorta kutusu özel olarak kurulum haline getirilmektedir. Güçlü yapısı ve fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra, üstelik portatif tasarımı bekçi kabini çeşitlerinin daha rahat şekilde, korunması gereken tüm değişik alanlarda rahatlıkla değerlendirme imkanı vermektedir. Bu yüzden Türkiye ile birlikte dünyanın birçok farklı ülkesinde bekçi kabinleri özelliklerine ve fiziksel yapılarına bağlı olarak kullanılmaktadır.

Görsel Açıdan Şık Bekçi Kabini Çeşitleri

Farklı ölçeklere bağlı olarak sağladığı fiziksel özelliklerinin yanı sıra görsel açıdan da bekçi kabini modelleri tarz bir görünüm sunar. Bu sayede şehir alanlarında ya da kırsal kesimlerde korunması gereken tüm çevrelenmiş alan için, konforlu bir şekilde kullanılabilir. Modern çağa uygun estetik tasarımı ve kaliteli malzeme yapısı sayesinde çok daha dayanıklı şekilde rahatlıkla değerlendirilmektedir. İleri teknoloji ile modern bir yapı altına donatılmış bu kabinler, aynı zamanda özel boyama sistemi sayesinde herhangi bir koku yapmaz. Çok uygun fiyatlarla şimdi kategori üzerinden hemen sipariş verilebilir.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.