© 2018 Nova Kabin
Share

Güvenlik Kabini

Yenilikçi tasarımlarla tam donanımlı şekilde bütün farklı mevsimlerde güven içerisinde kullanım imkanı sağlayan, sağlam yapılı güvenlik kabini çeşitleri; büyük bir önem taşır. Mutlaka tam yoğunluklu özel hammaddeler ile her kısmının üretimden geçmesi gerektiği güvenlik kabini modelleri, görevlinin uzun süre sorunsuz şekilde işini tam olarak yapmasına olanak vermelidir. Sanayi alanlarında fabrikaların girişlerinde, depo alanlarında; şirketlerin önünde ya da daha birçok değişik noktada mutlaka bulunmaktadır. Giriş çıkışların düzenli şekilde kontrol edilmesine olanak vermesi için, bu kabinler mutlaka kullanım açısından doğru bir portatif izolasyon altında hazırlanması gerekir.

Farklı Özellikleriyle Güvenlik Kabinleri

Kaliteli malzeme yapısı ve estetik görünümü ile daha birçok farklı özelliği altında güvenlik kabini çeşitleri, rahat bir kullanım imkanı vermelidir. Üst düzey teknolojik yöntemler ve sistemler kullanılarak hazırlanan güvenlik kabini, koku yapmayan özel boyama sistem tasarımı haline getirilmeli; penceresinden kapısına kadar tüm parçalarının sağlam bir malzeme altında hazırlanarak montajının gerçekleştirilmesi gerekir. Ayrıca elektrik ve su armatürleri gibi etkenler de doğru şekilde yerleştirilmiş olmalıdır. Bu sayede gece ya da gündüz vardiyalı şekilde çalışan güvenlik görevlileri, işlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Ergonomik Yapısı Ve Rahat Kullanımı İle Güvenlik Kabinleri

Korunması ve denetlenmesi gereken bütün farklı kurum ve kuruluşlar ile değişik sektörlerdeki noktalar için mutlaka güvenlik kabini büyük bir önem taşır. Bu yüzden fonksiyonel bir yapı altında ergonomik tasarım ile hazırlanması önemli bir etkendir. Özel açı ile hazırlanan kabinler sayesinde, görevli kişiler geniş görüş açısı ile çevreyi rahat bir şekilde kolaçan edebilmektedir. Tabii bu konuda farklı ebat tasarımlarına bağlı olarak üretimden geçen güvenlik kabinleri bulunmaktadır. Tek kişilik kabinler ya da çok amaçlı tasarım eşliğinde hazırlanan modeller, güven içerisinde rahat bir kullanım imkanı sağlarken; çok uygun fiyatlarla temin edilebilir.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.