© 2018 Nova Kabin
Share

Kurumsal

Kurumsal

NOV-A PRAFABRİK VE SANDVİÇ PANEL YAPILAR, 15 yılı aşkın iş tecrübesiyle,  sandviç panel kabin, polyester kabin, lüks metropol kabin, konteyner üretimini aktif olarak yapmaktadır. Firmamız, müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek adına faaliyet alanını genişleterek, prefabrik ev ve su deposu üretimine de yapmaktadır. NOV-A PRAFABRİK VE SANDVİÇ PAILAR,  üretici firma olup, çok amaçlı kullanılabilecek şekilde modern tasarımlarla hayatın her noktasında yaşam alanları sunup, en yüksek kalite standartlarında üretimini gerçekleştirmektedir. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda siz değerli müşterilerimize güvenli, kolay ulaşılabilir ve uygun fiyat yapısıyla alternatifli imkanlar sunmaktadır.

 

 

 

 

NEDEN TERCİHİNİZ NOVA PREFABRİK OLSUN

  • Disiplinli ve programlı çalışma.
  • Fiyat odaklı değil, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma.
  • Projeleri eksiksiz ve zamanında tamamlama.
  • Kaliteli ürün yapısı oluşturma.
  • Araştırma ve Geliştirme (AR-GE) çalışmalarına önem verme.
  • Satış sonrası ürün garantisi ve servis imkanı.
  • Eleştiriye açık olma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VİZYONUMUZ

Hedeflediği sektörde uzmanlığı ile kurumlar tarafından, çalışılması öncelikli tercih edilen, sürekli fark yaratan, yenilikçi ve öncü ürün modelleriyle rakiplerinin örnek aldığı, saygın, sağlam finansal yapısı ile etkin ve verimli çalışma prensibi ile sektöründe lider firmalardan olmaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerileri sunan, geniş ürün yelpazesini en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olarak müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.