© 2018 Nova Kabin
Share

WC Duş Kabin

Firmamızda üretilen duş kabinleri isteğe bağlı olarak tekli ebattan başlayarak ’ikili, üçlü, dörtlü, beşli hatta altılı duş çözümlerine kadar ulaşabilmektedir. Ürettiğimiz duş kabinlerine isteğe göre tuvalette eklenebilmektedir. Ürettiğimiz duş kabinlerinde alaturka tuvalet, engelli wc, klozetli wc, pisuar gibi uygulamalar isteğe bağlı üretim yapılmaktadır. Firmamızda üretilen duş kabininin en önemli özelliği duş kabinlerinin elektrik su tesisatı, sabunluğu, lavabosu, aynası ile tamamen kullanıma hazır nitelikte üretilip sevk edilmesidir. Firmamızda duş kabini üretimi stoklu olarak yapılmaktadır. Bu nedenle siz siparişinizi verdikten sonra kısa sürede siparişiniz teslim edilmektedir.

Firmamızda üretilen duş kabinlerinin benzerlerinden farklı olan bir özelliği de değişik illere ve ülkelere taşıma kolaylığı açısından demonte olarak üretim yapılmasıdır. Firmamızda demonte olarak üretilen paneller ve üniteler montaj yerine ekonomik olarak sevk edilerek uzman ekiplerimizce yerinde kurulum yapılarak kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Firmamızda oldukça ekonomik fiyatlara üretilen duş kabinleri birçok müşterimizin tercihi olmaktadır.

Ürettiğimiz duş kabinleri bay ve bayan kullanımı için farklı yönde kapılardan giriş planında duş kabini üretimi de yapılabilmektedir. Firmamızda üretilen duş kabinleri yüksek kalitede hammadde ve malzeme kullanımıyla modern üretim tesislerinde bant sistemiyle üretildiğinden uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Firmamızda yapılan duş kabinlerinin üretimlerinde elektrik ve su bağlantı elemanlarından kapı ve menfez pencerelerine kadar kalite standartlarında hammadde ve aksesuar kullanılmaktadır. Kaliteli olarak ürettiğimiz duş kabinlerinin Kabin kalınlığı, üretim ve aksesuar kalitesi sıradan markalarla kıyaslandığında hemen fark edilir.

110x110 WC Panel Kabin
110x110 WC Panel Kabin
130x130 WC Duş Kabin
130x130 WC Duş Kabin
130x210 WC Duş Kabin
130x210 WC Duş Kabin
130x250 WC Duş Kabin
130x250 WC Duş Kabin
130x340 WC Duş Kabin
130x340 WC Duş Kabin
130x400 WC Duş Kabin
130x400 WC Duş Kabin
250x250 WC Duş Kabin
250x250 WC Duş Kabin
Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.