© 2018 Nova Kabin
Share

Danışma Kabini

Farklı boyutlarına ve estetik görsellerine bağlı olarak değişik tasarımlar altında üretimleri gerçekleştirilen danışma kabini modelleri, giriş çıkışların kontrol edilmesi ve bu işlemlerin kolayca yapılması adına özel bir tasarımı altında hazırlanmaktadır. Özellikle yoğun dönemlerde daha geniş açılı bir görüntü yakalanması için farklı pencere ve kapı tasarımlarıyla hazırlanan danışma kabini, aynı zamanda tek kişilik ya da çoklu kullanım imkanı sağlar. Bu sayede gerekli kayıtların alınmasına ve işlemlerin rahatlıkla yapılmasına olanak vermektedir. 

Özelliklerine Bağlı Olarak Farklı Danışma Kabini Çeşitleri 

Yüksek izolasyon kalitesi ve uzun ömürlü yapısı sayesinde güven içerisinde farklı mevsimlerde kullanım şansı veren danışma kabini, aynı zamanda yüksek kalitede bir yaşam alanı sunar. Bu şekilde vardiyalı gece ve gündüz çalışma gerçekleştiren görevliler, tam donanımlı yüksek teknolojiye sahip olarak hazırlanmış bu kabinler içerisinde, işlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Yüksek ısı ve ses izolasyonu, modüler yapı tasarımı ve estetik özellikleri ile yoğun şekilde işlem görülmesi gereken kurum ve kuruluşlarda güven içerisinde kullanılabilmektedir. Bu şekilde denetleme giriş ve çıkışlarda rahatlıkla yapılmakta, ergonomik yapısı sayesinde ihtiyacı uygun tüm özellikleriyle; zaman kaybetmeden çalışmalar gerçekleştirilmektedir. AVM’lerde, birçok farklı sektöre iş yerlerinde ve fabrika alanlarındaki önemli noktalarda danışma kabini rahatlıkla değerlendirilebilmektedir.

Yeni nesil modern bir anlayışa sahip kaliteli danışma kabinleri

Yenilikçi, çağdaş tasarımı ve fonksiyonel özellikleri ile rahat bir kullanım imkanı sağlayan danışma kabini modelleri, standart ölçekler baz alınmak suretiyle farklı ebatlar ve ölçeklerden hazırlanmaktadır. Ekonomik, estetik ve şık dizaynı ile görkemli görünümü, kullanılacak alanlarda arzu edilen görseli de sunmaktadır. Profesyonel bir anlayış içerisinde testlere tabi tutularak özel bir üretim hattından geçen bu ürünler, çok uygun fiyatlar eşliğinde satın alınabilir. Kullanılacak alana ve amacı bağlı olarak farklı tasarımlar güvenle değerlendirebilir.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.