© 2018 Nova Kabin
Share

Tuvalet Kabini

Tuvalet ihtiyacını sağlıklı ve güvenilir şekilde giderebilmek için özel bir tasarım altında hazırlanan tuvalet kabini modelleri, tekli ya da çoklu çeşitlilik ile üretimden geçmektedir. Özellikle farklı sektörlere bağlı olarak iş yoğun çalışma ortamında ve çok sayıda çalışanın günlük ihtiyacını gidermesi için, fonksiyonel bir yapı altında tam donanımlı özellikleriyle; tuvalet kabini modelleri rahatlıkla değerlendirilebilir. Modern tesislerde üst düzey teknolojik fonksiyon yapı ile hazırlanan bu kabinler, seyyar tuvalet özelliğine sahiptir. Bu şekilde arzu edilen her yerde güven içerisinde kullanılabilmektedir.

Tam Donanımlı Şekilde, Özelliklerine Bağlı Olarak Tercih Edilecek Tuvalet Kabinleri

Kaliteli bir malzeme yapısı altında yüksek bir teknoloji ile hazırlanan tuvalet kabini, uzun yıllar sorunsuz değerlendirme şansı verir. Kapı ve menfez pencerelerinin yanı sıra, elektrik ve su tesisatlarının kusursuz bağlantısıyla gün içerisinde yoğun olarak kullanıma hazır hale getirilir. Zengin aksesuar avantajları ve kalın yapısı sayesinde en ufak bir problem yaşanmadan bütün değişik mevsimlerde sorunsuz değerlendirilebilir. Sosyal tesisler, belediye ve kamu tesislerinde; uluslararası kongre ve seminerler ile birlikte spor tesisleriyle değişik piknik alanlarında veya olimpiyatlarda; dünya çapında tuvalet kabini çok fazla kullanılmaktadır. Özellikle ergonomik yapısı ve pratik kullanımı sayesinde fazla yer kaplamaz, özel izolasyon yapısı ile her yere montajı gerçekleştirilebilir.

Koku Yapmayan Özelliğe Sahip Kaliteli Tuvalet Kabinleri

Bütün farklı alanlarda en ideal çözümü sunan ve tekli ya da çoklu tasarım altında; ihtiyaca bağlı olarak tercih edilen tuvalet kabini çeşitleri; aynı zamanda koku yapmayan bir özelliğe sahiptir. Birinci sınıf malzeme kalitesi eşliğinde tasarlanan ürünler, özel izolasyonu ile iç ve dış bölüm arasında profesyonel bir kapı oluşturur. Ayrıca isteğe bağlı olarak bu tuvaletlere duş eklemesi de yapılmaktadır. Uzun yıllar güven içerisinde rahatlıkla kullanım imkanı ve çok uygun fiyatlarla değerlendirmek için hemen sipariş verilebilir.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.