© 2018 Nova Kabin
Share

Güvenlik Kulübesi

Mutlaka yapısal özellikleri ve ergonomik tasarımıyla güvenlik kulübesi rahat bir kullanım şansı tanımalıdır. Gece ve gündüz olmak üzere vardiyalı şekilde çalışan görevlilerin işlerini düzgün bir şekilde yapması için, kaliteli malzeme yapısı altında arzu edilen portatif ölçeklerde elde edilmelidir. Özellikle bütün değişik kurum ve kuruluşlar ya da özel sektörler ile, rezidans veya değişik apartmanlarda kullanım açısından güvenlik kulübesi ebatlarına göre tercih edilmektedir. Yüksek performans altında kaliteli üretim hattından geçen kulübeler, bu yüzden isteğe bağlı olarak farklı boyutlar altında hazırlanmak suretiyle sunulmaktadır.

Farklı Özellikleriyle Güvenlik Kulübesi

Çeşitlilik gösteren birbirinden değişik yapılardaki güvenlik kulübesi modelleri, sağladığı farklı özellikleriyle geniş bir olanak sunuyor. Ek olarak amortisörlü cam kepenk ve güneşlik de takılan güvenlik kulübesi, farklı mevsimlerde konforlu ve rahat bir kullanım şansı sunar. Ayrıca geniş elektrik aydınlatma armatürleri, her açıdan tüm çevreyi görebilecek geniş bir açı imkanı ve diğer tüm detaylarla güvenlik kulübeleri rahatlıkla kullanım şansı sunuyor. Çalışan kişilerin günlük özel işlerini rahatlıkla halledebilmesi için sigorta kutusu ve priz de profesyonel bir anlayış içerisinde kulübelerin içine yerleştirilmektedir.

Hem Fiziksel Hem De Görsel Açıdan Tam Donanımlı Güvenlik Kulübeleri

Özellikle güvenlik kulübesi modelleri fiziksel kullanım avantajlarının yanı sıra, görsel açıdan da portatif ve estetik bir avantaj sunmalıdır. Yenilikçi modern yapısı ile üretimleri gerçekleştirilen güvenlik kulübeleri, göze hoş gelen özel ve inovasyon tasarım altında hazırlanmaktadır. Özellikle detaylı şekilde izole edildiğinden dolayı bütün farklı mevsimlerde çalışanların işlerini üst düzey bir yaşam standardı altında gerçekleştirmesine olanak verir. Modern bir tasarım altında hazırlanmış ve ileri teknolojik sistemler ile donatılmış kulübeler, aynı zamanda özel boyama sistemi sayesinde herhangi bir koku yaratmaz. Birbirinden farklı model yapıları altındaki bu ürünler şimdi çok uygun fiyatlarla hemen temin edilebilir.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.