© 2018 Nova Kabin
Share

Panel Kabin

Farklı çözümler sunan günümüz modern yapısı altında zengin özellikleri ile hazırlanmış panel kabin çeşitleri, değişik alanlarda ihtiyacı bağlı olarak güven içerisinde kullanılmaktadır. Sandviç panel yapısı altında üretimi gerçekleştirilen panel kabin modelleri, çatı ve duvar panelleri ile metal karkas yapı etrafında üretimden geçmektedir. İhtiyacı bağlı olarak profesyonel bir anlayış içerisinde farklı ölçeklerde uzman ekiplerle tasarlanan kabinler, değişik alanlarda güven içerisinde kullanılabilmektedir.

Panel Kabin Çeşitlerinin Farklı Avantajları

Günümüzde modern çağa ayak uydurmuş kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanan panel kabin modelleri, özelliklerine göre farklı avantajlar sunmaktadır.

  • Yüksek ısı ve izolasyon sağlama özelliği bulunan panel kabin çeşitleri, çift taraflı saç veya dış kısmı saç iç bölümü ise pwc lambri özellik altında hazırlanmaktadır.
  • Özellikle dönüşümlü bir yapıya sahip olduğundan dolayı çevre dostudur.
  • Maksimum bir kullanım alanı sağlar ve tarz görünümüyle estetik bir özellik sunar.
  • Sağlam yapısı sayesinde uzun ömürlü değerlendirme imkanı sağlarken, ayrıca portatif yapısıyla rahatlıkla taşınabilir.
  • Diğer kabin modellerine göre çok daha uygun fiyatlıdır ve kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir.

Tüm bu özellikler sayesinde günümüzde panel kabinleri, ihtiyaç duyulan farklı alanlar için değişik ölçeklerde tasarım haline getirilerek kullanılmaktadır.

Değişik Özellikleri İle Kaliteli Malzeme Yapısı Altından Panel Kabinler

Vardiyalı şekilde gece ve gündüz çalışan görevlilerin işini rahatlıkla gerçekleştirebilmesi adına, sağlam alt yapı tesisatı ve üst düzey teknolojik yapı ile panel kabin modelleri üretilir. İhtiyaca bağlı olarak iletişim kurmak suretiyle değişik ölçülere göre üretimlerinin yapılmasına olanak tanınabilmektedir. Özel bir plan ve proje altında tasarımları çizilen kabinler, korunması ve denetlenmesi gereken birçok özel alanda rahat bir kullanım şansı vermektedir. Ayrıca değişik renklerine bağlı olarak da farklı dizayn yapılarına göre tercih edilebilmektedir.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.