© 2018 Nova Kabin
Share

Bekçi Kulübesi

Yapısal bir kabin tasarımı altında hazırlanan güvenlik kabini modelleri, portatif yapısı ve ergonomik avantajlarıyla rahat bir kullanım şansı sunmaktadır. Özellikle modern mimari tarzı ve günümüz Çağdaş yapısını yansıtan estetik görünümüyle, farklı kurum ve kuruluş ile yaşam alanlarına uyum sağlar. Ayrıca fiziksel özellikleri sayesinde bekçi kulübesi ayrıcalıklı bir kullanım şansını da getirmektedir. Bunlar içerisinde elektrik tesisatları, kapı ve pencereler ile diğer bütün üniteler fonksiyonel bir yapı altında tam donanımlı bir kullanım amacı ile özel üretim altından geçerek sunulmaktadır.

Bekçi Kulübesinin Kullanım Alanları

Özel bir güvenliğe ya da bekçiye ihtiyaç duyulan birçok farklı alan adına güvenlik kabini günümüzde yoğun şekilde değerlendirilmektedir. Rezidanslar, park ya da bahçe alanları; oteller, toplu konutlar ve AVM'ler ile sanayi bölgesindeki fabrikalarda mutlaka yer almaktadır. Özel ısı izolasyonuna sahip olan ve yüksek bir güvenlik imkanı sağlayan bekçi kulübesi modelleri, gece ve gündüz vardiyalı şekilde çalışan görevlerin işlerini eksiksiz şekilde yerine getirmesi için özel olarak hazırlanmaktadır. Kaliteli bir üretim hattından geçen ve güven içerisinde tüm testlerin yapıldığı bu kulübe çeşitleri, özellikle sandviç panel kabin tasarımı altında hazırlanarak; çok uygun fiyatlar altında sunulur. Hem fiziksel hem de görsel açıdan sunduğu ayrıcalıklar ve ergonomik yapısı sayesinde, bekçi kulübeleri günümüzde Türkiye ile birlikte dünyanın birçok farklı ülkesinde devamlı şekilde kullanılmaktadır.

Farklı Ebatları Göre Üretimi Sağlanan Bekçi Kulübeleri

Yapısal açıdan günümüzde birçok farklı ebata bağlı olarak değişik boyutlarda güvenlik kabini tasarımı gerçekleştirilmektedir. Yüksek bir izolasyona sahip olan kulübeler, kullanılacak alanın genişliğine ve farklı durumlarına bağlı olarak seçilebilmektedir. Özellikle kurşun geçirmez temperli cam tasarım ile hazırlanan bu ürünler, su ve elektrik tesisatı ile eksiksiz şekilde kalite belgesine sahip olarak üretimden geçmektedir. Çok uygun fiyatlarla isteğe bağlı olarak hemen bir tercih yapılabilir.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.