© 2018 Nova Kabin
Share

Tuvalet Kabini

Onlarca kabin çeşidinin üretildiği firmamızda tuvalet kabinleri de üretilmektedir. Tuvalet imkanı olmayan bir çok yere konumlandırılabilen tuvalet kabinlerimizi dilediğiniz ölçülerde tekli ,ikili ,üçlü ,dörtlü ,beşli ,altılı olarak ta sipariş vermeniz mümkündür. Firmamız da üretilen seyyar tuvalet kabini kullanıma hazır olarak modern tesislerde üretilmektedir. Firmamızda üretilen tuvalet kabinleri benzerlerine göre yüksek kalitelerde imal edilmiştir. Tuvalet kabinlerinin üretiminde elektrik ve su bağlantı elemanlarından kapı ve menfez pencerelerine kadar kalite standartlarında hammadde ve aksesuar kullanılmaktadır. Firmamızın ürettiği tuvalet kabinlerindeki sandviç panel kalınlığının yanı sıra üretim ve aksesuar kalitesi sıradan markalarla kıyaslandığında hemen fark edilir.

Firmamızda üretilen tuvalet kabinlerinin kullanım alanları arasında sosyal tesisler, belediye tesisleri, kamu tesisleri, park ve bahçeler, spor organizasyonları, uluslar arası kongre ve seminerler, fuar organizasyonları, stat ve salonlar, olimpiyatlar ve piknik alanları yer almaktadır. Ürettiğimiz tuvalet kabinlerinin kalite farkı ve estetik şehir mimarisine uygun yapısı saydığımız bu alanlarda en ideal çözüm olmasını sağlamaktadır.

Firmamızda üretilen tuvalet kabinleri diğer üretim şekillerine nazaran yüksek kalitelidir. Firmamızda üretilen wc kabinlerini benzerlerinden ayıran en önemli özellik wc kabin koku yapmamasıdır. Ürettiğimiz tuvalet kabinlerinde kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf kalitede üretilmektedir. Siparişini verdiğiniz tuvalet kabinleri dilerseniz hazır olarak dilerseniz de nakliyeden de faydalanmak amacı ile demonte olarak üretilip sevk edilmektedir.

Firmamızda üretilen tuvalet kabinleri hem ekonomik hem de Pratik kullanım özelliğine sahiptir. Dilerseniz tuvalet kabinini büyük ölçülerde tutarak yanına duşta ekletmeniz mümkündür. Firmamızda tuvalet kabinleri stoklu olarak üretilmektedir. Firmamızda üretilen tuvalet kabinleri birçok farklı planda yüksek kalitede uzun ömürlü kullanım özelliğinde imal edilmektedir. Ürettiğimiz tuvalet kabinlerinde sıhhi tesisatından atık su giderine ve elektrik tesisat armatürlerinden tuvalet aksesuarlarına kadar her detayıyla kullanıma hazır vaziyette sevk edilmektedir. Firmamızda üretilen tuvalet kabinleri üstün kalitede üretilmektedir. Kullanılan malzemenin kalitesinden her detayına kadar benzerlerine göre üstün özelliklerde imal edilmektedir. Firmamızda üretilen tuvalet kabinleri kolay monte edilip sökülebilir olduğu için daha sonra başka bir yere taşınabilmesi de mümkündür. Kalitesi ve kabin fiyatlarıyla tuvalet kabini çözümlerinizde firmamızın imzasını mutlaka arayın.

110x110 WC Panel Kabin
110x110 WC Panel Kabin
130x130 WC Duş Kabin
130x130 WC Duş Kabin
130x210 WC Duş Kabin
130x210 WC Duş Kabin
130x250 WC Duş Kabin
130x250 WC Duş Kabin
130x340 WC Duş Kabin
130x340 WC Duş Kabin
130x400 WC Duş Kabin
130x400 WC Duş Kabin
250x250 WC Duş Kabin
250x250 WC Duş Kabin
Plastik Mobil Tuvalet Kabin
Plastik Mobil Tuvalet Kabin
Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.