© 2018 Nova Kabin
Share

Engelli Tuvalet Kabini

Eski yıllara oranla, son yıllarda daha fazla değer verilen engelli kardeşlerimize, sosyal hayatta daha aktif olabilmeleri adına teknolojiden faydalanarak, daha rahat ortamlar sunulmaktadır. Sandviç panelli sistemler ile birlikte çeşitli kabin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için üretim hizmetlerine yaklaşık 15 yıldan beri yer veren firmamız, engelli tuvalet kabini çeşitlerine de yer vermektedir. Günümüzde akla gelebilecek olan her türlü mekân ve alanlar için sorunsuz kullanım ayrıcalıklı olan engelli tuvalet kabini ürünlerinde, aynı zamanda gerekli olan tüm iç malzeme ve eşyalar yer almaktadır.

Özel Rampa Girişli Engelli Tuvalet Kabinleri

Doğuştan ya da farklı kazalara bağlı olarak tekerlekli sandalye ile hayatlarını sürdüren kişiler için yaşam biraz daha zordur. Ancak engellerin aşılması için verilen çabalar, kişilerin daha rahat yaşam sürmesini sağlamaktadır. İnsanların en temel ihtiyaçlarının giderilebilmesi için üretmiş olduğumuz engelli tuvalet kabini ürünlerinin girişlerinde, tekerlekli sandalyeler ile girişlerin daha sorunsuz olması için girişlerde özel rampaların olmasına da yer vermekteyiz. Farklı fiyat aralıkları ile birlikte satışa sunmuş olduğumuz engelli tuvalet kabini ürünleri, aynı zamanda özel istek doğrultusunda çeşitli boyut ve genişliklerde imal edilerek, kullanılacak olan alanlar için özel olarak kurulabilmektedir.

Sağlık Kurallarına Uygun Olan Engelli Tuvalet Kabinleri

Müşteri memnuniyetine özen göstererek, piyasada uzun seneler boyu varlığını sürdüren kadromuz, çeşitli ihtiyaçlar için kabin üretimlerine yer vermektedir. En temel alanlardan birisi olan banyo ya da farklı bölgeler için özel olarak ürettiğimiz engelli tuvalet kabini ürünleri, aynı zamanda sağlıklı malzeme ve parçalardan imal edilmektedir. Buna göre kullanıcıların daha sağlıklı ortamlarda ihtiyaç gidermesi sağlanmakta ve herhangi bir hastalığa yakalanabilmelerinin de mümkün oldukça önüne geçilmektedir. Yalıtımlı olması ve sağlam olması sebebi ile tercih edilebilen kabinler fabrika, ofis ya da sosyete pazarı gibi bölgelerde de sorunsuz kullanım ayrıcalığı taşımaktadır.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.