© 2018 Nova Kabin
Share

Engelli Wc

Kendi başlarına ve hiçbir durumda yardım almadan hayat geçirebilmeleri için her türlü imkânların artmış olduğu engelli bireyler için, teknolojinin el verdiği ayrıcalıklardan yararlanılarak çalışmalar yürütülmektedir. Günümüzde tekerlekli sandalye ile hayat süren milyonlarca engelli kişi bulunmakta ve bu insanlar, yeterli çalışmanın ve özenin gösterilmemesi sonucunda düşen yaşam kalitesinden şikâyetçi olmaktadır. Farklı ihtiyaçlar için sunmuş olduğumuz kabin çözümleri arasında yer alan engelli wc ürünleri, dört mevsim için uygun kullanım ayrıcalıklıdır. Caddelerde, etkinliklerde ya da festival ortamlarında ihtiyaçların giderilebilmesi amacı ile üretmiş olduğumuz engelli wc ürünlerinde, akla gelebilecek olan diğer tüm ihtiyaçların giderilmesi de sağlanmaktadır.

Kaliteli Tasarım İle Sunulan Engelli Wc Çeşitleri

Ev ya da çeşitli yapılarda kullanılan tuvalet alanlarında, el yıkamak ya da kurulamak gibi işlemler için çeşitli ekipmanlara yer verilmektedir. Aynı zamanda akşam saatleri içerisinde de kullanılan tuvaletlerde, aydınlatma sistemleri ya da ışıklar olmazsa olmaz sistemler arasında yer almaktadır. İşinde deneyimli personel ve sektörde uzun süreler çalışma yürüten firmamız tarafınca imal edilen engelli wc kabinlerinde özel tesisat kurulumu, aydınlatma sistemleri, ayna, klozet, destek çubuğu, peçetelik ve gider borusu gibi akla gelebilecek olan tüm detaylar düşünülmüştür. Özel tasarımlar yapılarak, tüm dış mekânlar için kaliteli görünüm ile sunulan engelli wc ürünleri, aynı zamanda yalıtım özelliklerine de sahiptir.

Konforlu Yaşam Sunan Engelli Wc Kabinleri

Her özgün birey, kimseye muhtaç olmadan ve kendi başına bir hayat sürmek istemektedir. Bu durum en fazla engelli bireyler tarafından dikkate alınmakta ve günlük hayatta, daha konforlu bir hayatı, kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan sürmek istemektedirler. Özel rampalar, destek parçaları ve uzun yıllar kullanım ayrıcalığı taşıyan engelli wc kabinleri sayesinde, tuvalet ihtiyaçlarının daha konforlu şekilde giderilmesi mümkün olmaktadır.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.