© 2018 Nova Kabin
Share

Engelli Wc Kabini

Herhangi bir çimento ya da çatı sistemine gerek duyulmadan, hazır olarak kullanım ayrıcalığına sahip olan engelli wc kabini ürünleri, aynı zamanda sorunsuz kurulum işlemleri ile kullanıcılara hazır olarak sunulmaktadır. İşinde profesyonel ve uzman kadromuz ile birlikte uzun yıllardan beri üretmiş olduğumuz kabin modelleri arasında yer alan engelli wc kabini çeşitleri, ısı yalıtımlı olmalarının dışında, ses yalıtımlarını da içermektedir. Bu sayede engelli bireylerin ihtiyaçlarını daha rahat gidermeleri sağlanmaktadır. Alaturka tuvaletlerin yer almamış olduğu wc kabinlerinde, engelli vatandaşların düşülmesi ile birlikte özel klozetler kullanılmasına özen gösterilmiştir.

Dayanıklı Kullanım Özelliği

Acil olarak hastaneye gitmesi ya da dışarıda dolaşarak hava alması gereken engelli bireylerin, ihtiyaçlarını karşılamak için telaşa kapılmaması için üretmiş olduğumuz engelli wc kabini ürünleri, yüzlerce kişinin gezdiği sokak ya da caddelerin uygun bölümlerinde de kullanılabilmektedir. Özel yalıtımları sayesinde ses ya da koku girip, çıkmasını engelleyen engelli wc kabini ürünleri, bunun yanı sıra oldukça dayanıklıdır. Özel vida ve parça malzemeler ile birleştirilerek, parçalara ayrılma ya da çıkma gibi olumsuz durumların engellenmiş olduğu kabinler, tuvalet ihtiyacının dışında el yıkamak, kurulamak, sifon çekmek ve tuvaletlere giriş, çıkışlarda sorun yaşamamak gibi işlemlerinde sorunsuz şekilde karşılamaktadır.

Düşük Bütçeli Engelli Wc Kabinleri

Özel sistemler ve ekipmanlar ile desteklenerek, diğer yapılarda kullanılması gereken çatı sistemlerine gerek duyulmamasını sağlayan engelli wc kabini ürünleri, çeşitli fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Türkiye’nin tüm bölgeleri için ulaşım kolaylığı taşıyan kabinler, betonarme yapılarda görülen fiyatların aksine, oldukça ucuz ücretler ile müşterilere sunulmaktadır. Çok fazla yer kaplamaması ve kolay şekilde yerinin değiştirilebilmesi gibi avantajlarında görüldüğü kabinler, su yalıtımlı özelliklerini de taşımaktadır. Yağmur ya da kar sularının girmemesini de sağlayan kabinler, her türlü mekânlar için uyumludur.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.