© 2018 Nova Kabin
Share

Mobil Tuvalet

Beslenmek, uyumak, su içmek gibi temel ihtiyaçlarımız olduğu kadar, aynı zamanda insanların en temel ihtiyacından birisi de tuvalet ihtiyaçlarıdır. Bunun için evlerde, ofislerde, alışveriş merkezlerinde ya da büyük şirket ortamları gibi pek çok farklı yapılarda özel tuvaletler yapılmaktadır. Ancak yapı alanlarının dışında da çalışan ya da zaman geçiren kişiler için özel olarak tuvalet bölgelerinin olması gerekmektedir. Söz konusu olan acil ihtiyaçlar için kalıcı çözüm üreten firmamız, tüm hava şartlarında ve bölgelerde kullanılabilecek olan mobil tuvalet ürünlerini satışa sunmaktadır. Genel olarak plastik malzemeleri kullanılarak elde edilmekte olan mobil tuvalet ürünleri, küçük boyutlu ve dar genişlikte olmaktadır.

Kolay Taşıma Ayrıcalıklı Mobil Tuvaletler

Daha çok dağlık bölgelerde kamp yapan ya da yaz aylarında kır gezisine çıkan kişiler için oldukça avantajlı olan mobil tuvalet malzemeleri, aynı zamanda dizi ya da film çekimi yapan yapım şirketleri içinde oldukça kolaylık sunmaktadır. Özellikle düşük ağırlığa sahip olan mobil tuvalet ürünleri, yaklaşık 85 kilo ağırlığındadır. Hepsi aynı ağırlıkta ve modelde olan tuvaletler, buna göre çok rahat araçlara yüklenebilmekte ve kullanılacak olan alanlara getirilerek, kolay şekilde indirilebilmektedir. Özel klozet, aydınlatma sistemi, temiz su deposu, musluk ve sabunluk gibi tüm aksesuarların yer almış olduğu tuvalet ürünlerinin temizliği de oldukça kolaydır.

Kaliteli Kullanım Avantajlı Mobil Tuvalet Çeşitleri

Oldukça kolay şekilde monte edilerek, kullanıma hazır hale getirilmekte olan mobil tuvalet ürünleri, uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmuştur. Aynı zamanda monte edilme sırasında ahtapot perçin ile desteklenen mobil tuvalet parça malzemelerinde, uzun yıllar kullanım sonucunda dahi ayrılma ya da dağılma olayları söz konusu olmamaktadır. İşinin ehli kadro ve personellerimiz tarafınca imal edilmekte olan tuvaletler, kaliteli kullanım kolaylığı sunmaktadır.

 

 

 

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.