© 2018 Nova Kabin
Share

Seyyar Tuvalet

Özellikle inşaat alanları ve farklı sektörlere bağlı olarak gün içerisinde yoğun bir çalışma gerçekleştirilen yerlerde, seyyar tuvalet modelleri kullanışlı bir olanak tanımaktadır. Portatif yapısı ve rahatlığıyla her yere taşınabilme özelliği, hızlı bir kurulum ile çalışanların rahatlıkla kullanabilmesine imkan vermektedir. Tekli ya da birden fazla sayıya bağlı olarak montajı gerçekleştirilen bu seyyar tuvalet çeşitleri, özel yapısı ve hafifliği sayesinde her nereye isteniyorsa rahatlıkla taşınabilmektedir. Kapı ve menfez tasarımları, su ve elektrik bağlantıları ile gün içerisinde kullanın şansı vermektedir.

Kaliteli Yapı İçerisinde Rahat Bir Kullanım İmkanı Veren Seyyar Tuvaletler

Sağlam bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilen ve aynı zamanda kalite standartlarına göre hammadde ve aksesuarlarla donatılmış seyyar tuvalet çeşitleri, arzu edilen birçok farklı yerde rahatça değerlendirebilmektedir. Sosyal tesislerde, park alanlarında; kongre ve seminerlerde ya da kamu ile belediye tesislerinde de güven içerisinde kullanılmaktadır. Estetik yapısı ve modern çizgileri ile şehir mimarisine uyum sağlayan seyyar tuvalet modelleri, üstelik zengin donanımı sayesinde konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Günümüzde aktif ve çok fazla hareketin olduğu yerlerde ideal bir çözüm sunan bu tuvalet çeşitleri, değişik model yapılarıyla farklı renklerine göre de üretimden geçmektedir. Kalın yapısı ve birinci sınıf malzemesi sayesinde herhangi bir kokunun da yayılmasını engel olur.

Kolay Kullanım İmkanı İle Seyyar Tuvaletler

Özellikle portatif ve ergonomik yapısı sayesinde farklı ölçeklerde tasarımı gerçekleştirilen seyyar tuvalet, uzun ömürlü bir tasarım altında imal edilmektedir. Artı olarak bütün farklı hava koşullarına karşı sağlam bir dayanıklılık sunmaktadır. Çok uygun fiyatlarla aktif ve hareketli alanlarda rahatlıkla değerlendirilebilecek bu özel kabinler sayesinde, özellikle farklı sektörlerdeki çalışanlar artık rahatlıkla özel ihtiyaçlarını giderme şansını elde edebilmektedir. Tüm tesisat armatürlerine ve aksesuarlarına kadar kişisel ihtiyaçların giderilmesi için tasarımları gerçekleştirilmiş bu modeller, bütçeye uygun şekilde hemen sipariş verilebilir.

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.