© 2018 Nova Kabin
Share

Wc Duş Kabini

İnsanların en temel ihtiyaçlarını giderebilmek adına ev ya da ofis gibi çeşitli yapılarda kullanılan tuvaletler, aynı zamanda dış alanlarda da oldukça gereklidir. Söz konusu olan ihtiyaçlar için üretilen wc duş kabini ürünleri, farklı alan ve bölgelerde kullanılabilmek için çeşitli boyutlarda üretilmektedir. Özellikle yaz aylarında giderek dolup taşan plaj ortamlarında, kum ve denize giren kişilerin acil olarak duş alması ve zararlı deniz sularından arınması gerekmektedir. Bu durumda ayrıcalıklı olan wc duş kabini çeşitleri, müşterilerin isteğine özel olarak tekli, çift, 3 ya da 4 kişilik olarak farklı özelliklerde imal edilmektedir.

Wc Duş Kabini Özellikleri

Son yıllarda tuvaletlerde klasikleşen alaturka modellerinin yer almış olduğu wc duş kabini ürünlerinde, aynı zamanda pisuar ve klozet modelleri de yer almaktadır. Hem tuvalet ihtiyacının giderilmesi hem de banyo ve duş alabilme işlemlerinin yapılabilmesini sağlamakta olan wc duş kabini ürünleri, sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanılarak, fabrika ortamlarında parça halinde imal edilmektedir. Kolay taşınabilir olma avantajı sayesinde, Türkiye’nin tüm bölgelerine gönderilen malzemeler, aynı zamanda uzun yıllar sorunsuz kullanım avantajlarına da yer veriyor.

Kısa Süreli Montaj Kurulumu

Tuvalet alanlarında gerekli olan sabunluk, aydınlatma sistemi için gerekli olan elektrik tesisatı, ayna ve lavabo gibi aksamlar, wc duş kabini kurulum anında özel olarak montaj işlemleri ile eksiksiz olarak sahiplerine teslim edilmektedir. Kabinlerin özellikleri, boyutları ve kurulacak olan bölge şartlarına göre değişmekte olan süreler, genel olarak aynı gün içinde bitmektedir. Çeşitli fiyat seçenekleri üzerinden satışa sunulmuş olan kabin çeşitleri, bölümler, malzemeler ve montaj işlemi sırasında kullanılacak diğer parçalara göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Özel olarak sunulan indirim ve kampanyalar sayesinde bay ve bayanlar için ayrı olarak üretilmekte olan kabin çeşitlerini elde etmeniz mümkündür.

 

Bize bir mesaj bırakın

Doğru yerdesin! Sadece bize bir mesaj bırakın. Size Nasıl yardımcı olabiliriz?

Doğrulama hatası oluştu. Lütfen alanları girin ve tekrar gönderin.
Teşekkür ederiz ! Epostanız ulaştı.